Заклад розрахований на 194 дитини.

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками.

Нормативна наповнюваність груп дітьми становить:

В групах раннього віку - 15 дітей

В групах дошкільного віку - 20 дітей

В інклюзивних - до 15 дітей (з них від одного до трьох дітей з особливими освітніми потребами)

В оздоровчий період - до 15 дітей

Мережа закладу дошкільної освіти
«Дошкільний навчальний заклад
(ясла-садок) комбінованого типу
№41 «Дударик» Черкаської міської ради»
станом на 01.09.2020

Всього груп: 9

Всього дітей: 207

Із них:

- ясельного віку: груп - 2, дітей - 41;

- садового віку: груп - 7, дітей - 166;

в тому числі, 1 клас: груп - 0, дітей - 0;

цілодобового перебування: груп - 0, дітей - 0;

10-год. перебування: груп- 9, дітей - 142;

10,5-год. перебування: груп - 1, дітей - 24;

короткотривалі: груп - 0, дітей - 0;

компенсуючі: груп - 0, дітей - 0.

№ групи

Вікова група

Тип групи

Мова
навчання

Кількість
дітей

Вихователі,
помічник вихователя

№ 1

Група раннього віку
(2-3-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

20

Вихователі:

Цьома Зінаїда Михайлівна

Кузнєцова Наталія Олександрівна

Помічник вихователя:

Чепчур Вікторія Дмитрівна

№ 3

Група раннього віку
(2-3-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

21

Вихователі:

Іваненко Вікторія Олександрівна

Кузнєцова Наталія Олександрівна

Помічник вихователя:

Тищенко Валентина Федорівна

№ 4

Середня група
(5-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

30

Вихователі:

Якущенко Людмила Василівна

Вечірня Світлана Василівна

Помічник вихователя:

Низенко Ірина Михайлівна

№ 5

Друга молодша група
(4-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

20

Вихователі:

Ладченко Світлана Андріївна

Кузуб Олена Володимирівна

Помічник вихователя:

Штрик Юлія Василівна

№ 6

Старша група
(6-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

24

Вихователі:

Коваль Ірина Вікторівна

Бурлака Алла Вячеславівна

Помічник вихователя:

Заруба Любов Анатоліївна

№ 7

Друга молодша група
(4-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

19

Вихователі:

Глиб Любов Іванівна

Павлєєва Олена Іванівна

Помічник вихователя:

Кириченко Тетяна Володимирівна

№ 8

Старша група
(6-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

24

Вихователі:

Алєксєєва Олена Володимирівна

Кузуб Олена Володимирівна

Помічник вихователя:

Тарасенко Валентина Михайлівна

№ 9

Старша група
(6-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

22

Вихователі:

Лавріненко Тетяна Василівна

Беркут Юлія Миколаївна

Помічник вихователя:

Косенко Інна Віталіївна

№ 10

Середня група
(5-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

27

Вихователі:

Тарасенко Наталія Григорівна

Вечірня Світлана Василівна

Помічник вихователя:

Падалка Наталія Володимирівна

Кiлькiсть переглядiв: 434

Коментарi