Заклад розрахований на 194 дитини.

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками.

Нормативна наповнюваність груп дітьми становить:

В групах раннього віку - 15 дітей

В групах дошкільного віку - 20 дітей

В оздоровчий період - до 15 дітей

Мережа закладу дошкільної освіти
«Дошкільний навчальний заклад
(ясла-садок) комбінованого типу
№41 «Дударик» Черкаської міської ради»
станом на 01.10.2021

Всього груп: 9

Всього дітей: 201

Із них:

- ясельного віку: груп - 3, дітей - 57;

- садового віку: груп - 6, дітей - 144;

в тому числі, 1 клас: груп - 0, дітей - 0;

цілодобового перебування: груп - 0, дітей - 0;

10-год. перебування: груп - 8, дітей - 177;

10,5-год. перебування: груп - 1, дітей - 24;

короткотривалі: груп - 0, дітей - 0;

компенсуючі: груп - 0, дітей - 0.

№ групи

Вікова група

Тип групи

Мова
навчання

Кількість
дітей

Вихователі,
помічник вихователя

№ 1

Група раннього віку
(2-3-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

18

Вихователі:

Шапошнікова Олена Павлівна

Ремех Юлія Іванівна

Помічник вихователя:

Варич Марина Вікторівна

№ 2

Група раннього віку
(3-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

20

Вихователі:

Коваль Ірина Вікторівна

Бурлака Алла В'ячеславівна

Помічник вихователя:

Заруба Любов Анатоліївна

№ 3

Група раннього віку
(2-3-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

19

Вихователі:

Іваненко Вікторія Олександрівна

Ремех Юлія Іванівна

Помічник вихователя:

Осейко Таміла Василівна

№ 4

Старша рупа
(6-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

27

Вихователі:

Якущенко Людмила Василівна

Вечірня Світлана Василівна

Помічник вихователя:

Низенко Ірина Михайлівна

№ 5

Середня група
(5-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

21

Вихователі:

Ладченко Світлана Андріївна

Алєксєєва Олена Володимирівна

Помічник вихователя:

Пісоцька Тетяна Едуардівна

№ 7

Середня група
(5-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

22

Вихователі:

Глиб Любов Іванівна

Задорожня Алла Василівна

Помічник вихователя:

Приходько Алла Анатоліївна

№ 8

Друга молодша група
(4-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

24

Вихователі:

Кузуб Олена Володимирівна

Алєксєєва Олена Володимирівна

Помічник вихователя:

Гринько Наталія Сергіївна

№ 9

Друга молодша група
(4-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

24

Вихователі:

Лавріненко Тетяна Василівна

Бродовенко Олена Анатоліївна

Помічник вихователя:

Шевченко Віталія Віталіївна

№ 10

Старша група
(6-й р.ж.)

Загального
розвитку

Українська

26

Вихователі:

Тарасенко Наталія Григорівна

Вечірня Світлана Василівна

Помічник вихователя:

Падалка Наталія Володимирівна

Кiлькiсть переглядiв: 565

Коментарi