Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 41 «Дударик» заснований на комунальній формі власності. Власником майна є Черкаська міська рада (далі - власник), яка через уповноважений орган - департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, здійснює фінансування закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, споруди, обладнання, транспортні засоби, організовує ремонт і будівництво приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ЗАКЛАДУ

- створення умов для здійснення освітнього процесу

У закладі створені умови, що відповідають педагогічним вимогам, сучасному рівню освіти й санітарних норм:

· групові осередки, де раціонально розміщені сенсорні куточки, центри «Пісок-вода», зони рухової активності, ігрові рухові модулі (ясельні групи), літературні осередки, центри театралізованої діяльності, центри розвиваючих ігор, куточки СХД;

· фізкультурна зала, спортивний майданчик, майданчик по навчанню дітей правилам дорожнього руху, велосипедний майданчик;

· музична зала;

· на території ЗДО створено альпійську гірку, плодовий сад, город «Зелена аптека»;

· кабінет практичного психолога.

Все, що придбано і подаровано батьками ставиться на облік. Щороку проводиться інвентаризація матеріальних цінностей.

ЗАЛУЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ ЗАКЛАДУ ТА ЇХ РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ

Залучення додаткових джерел фінансування здійснюється за рахунок орендної плати згідно договору оренди №193 від 01.09.2016 р.