Яскраво пройшов Кольоровий тиждень для наймолодших

2020-05-12

На 3-му році життя у дітей зростає інтерес до довкілля. Пізнавальному розвитку дітей сприяють різні методи, прийоми, форми організації цілеспрямованої діяльності малюків на заняттях і у повсякденному житті. Усі ці форми мають спільну спрямованість: створити у дитини багатий чуттєвий досвід – досвід орієнтування у властивостях предметів, досвід обстеження об’єктів природи.

Саме тому вихователь Олена Володимирівна Кузуб провела у групі № 3 «Кольоровий тиждень».

Кожен день тижня був присвячений окремому кольору та мав свою назву та тему:

Зелений понеділок - «День свіжості»

Синій вівторок - «День зірочки»

Червона середа - «День квіточки»

Жовтий четвер - «День сонечка та кульбабки»

Кольорова п’ятниця - «День веселки»

Протягом дня було заплановано різні заходи: бесіди про колір, консультації для батьків, розваги.

Дітям пропонувався вірш для вивчення про відповідний колір та проведення он-лайн заняття по зображувальній діяльності. Також обов’язковою умовою була відповідність кольору одягу дітей чи фото на фоні відповідних відтінків.

Така форма роботи була до вподоби і батькам наших малюків.