Заклад дошкільної освіти відновлює свою роботу

2020-06-25

Шановні батьки! Раді вам повідомити, що 01.07.2020 заклад дошкільної освіти відновлює свою роботу!

НАГАДУЄМО:

Алгоритм дій

1. Батьки заходять на територію закладу до ігрового майданчику. На ігровий майданчик батьки не заходять.

2. На території закладу слід дотримуватися дистанції 1,5-2 м відповідно до розмітки на доріжках, обов’язково уникати скупчень. Очікування на території повинно бути обмежено.

3. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну), так, щоб були покриті ніс та рот.

4. Ранковий прийом дітей до закладу дошкільної освіти проводить вихователь у павільйоні, на спеціально облаштованому місці.

5. Вихователь зустрічає дитину і проводить початковий температурний скринінг із занесенням показників у відповідний журнал, батьки повинні дочекатись результатів тесту. Упродовж дня проводиться поточний температурний скринінг дітей кожні 4 години.

6. Діти, у яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань:

- при проведенні початкового температурного скринінгу - не допускаються до відвідування;

- при поточному скринінгу - ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

7. Після того, як діти групи зібралися, вихователь веде дітей до своєї групи.

8. Прийом дітей здійснюється, ВИКЛЮЧНО,

групи № 1,3,4 - з 8.00 до 8.15 год.

група № 6 - з 7.30 до 8.20 год.

групи № 8,10 – з 8.00 до 8.20 год.

групи № 5,7, 9 – з 8.00 до 8.25 год.

Після визначеного часу діти в групи не приймаються. Після 8.30 вхід на територію та двері закладу зачиняються.

9. На трьох входах до закладу організовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Використання антисептиків відбувається виключно під контролем працівників закладу. Самостійний доступ дітей до спиртових антисептиків суворо обмежений.

10. Вихід дітей на прогулянки здійснюється відповідно до складеного адаптивного графіку організації прогулянок на період карантину.

11. Після закінчення дня передачу дітей батькам проводить вихователь групи біля ігрового майданчика (за несприятливих погодних умов – в прогулянковому павільйоні або на вході до приміщення ЗДО). Про необхідність забрати дитину слід інформувати вихователя за допомогою телефонного зв’язку. Вечірня передача дітей батькам обмежена в часі: з 16.30 до 18.00. Чергової групи в ЗДО немає.

12. Всі питання батьків щодо перебування дитини впродовж дня вирішуються, виключно, в телефонному режимі.

13. Упродовж дня усі протиепідемічні заходи забезпечують працівники закладу.

На період карантину:

- обмежується кількість дітей в групах, згідно можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю щодо їх дотримання;

- пріоритет надається діяльності, що проводиться на відкритому повітрі (на вулиці);

- у групових кімнатах розміщення здійснюється таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання;

- обмежуються заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом або потребують використання значної кількості додаткового інвентарю;

- процес організації харчування здійснюється таким чином, щоб мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно або одночасно перебувають за одним столом;

- забороняється проведення масових заходів (вистав, свят, концертів тощо) за участі дітей з більш, ніж однієї групи, та присутність на них глядачів (відвідувачів);

- забороняється приносити до закладу їжу, іграшки, книги тощо.

До уваги батьків, діти яких мають алергічні та хронічні захворювання

1. Кожні 2 години та відразу після закінчення занять у закладі проводиться вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів.

2. Обробка рук здійснюється спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.

Упакуйте дитині рюкзачок:

• Покладіть змінний одяг (футболку, білизну та ін.).
  • Одягайте дитину зручно, рухи дитини мають бути вільними. Не забудьте про головний убір.