• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Увага! Запрошуємо долучитись до V Всеукраїнської акції «Нарру Гав для Сірка»

Увага! Запрошуємо долучитись до V Всеукраїнської акції «Нарру Гав для Сірка»

2020-09-28

Команда Happy Paw повідомляє, що з 5 по 16 жовтня 2020 року розпочинається V Всеукраїнська акція «Нарру Гав для Сірка», тож пропонує долучитися до неї.

Мета акції – забезпечити тварин у притулках їжею, іграшками та медикаментами. Зібрану допомогу передайте до притулку чи зоозахисної організації, що діють у вашому населеному пункті (щоб дізнатись більше про притулки перейдіть за посиланням - https://happypaw.ua/ua/zoo-organization)

По завершенню акції надішліть на електронну пошту: assistant@happypaw.ua інформацію про результати (орієнтовна кількість зібраної допомоги в кг) та фото.

Завантажити готовий плакат можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1LhxRCCwQ8cKl_ywprSr1JakpYCVDiAg або ж переглянути у вкладенні внизу повідомлення.

Завдяки допомозі учасників під час проведення ІV Всеукраїнської благодійної акції "Happy Мяу для Мурчика", яка проходила у березні 2020 року, 84 зоозахисні організації отримали більше 9 390 кг круп, корму, консерв, а також понад 25 400 грн на потреби чотирилапих - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/19

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi