• Ви знаходитесь тут:

• Новини. Оголошення

З 01.01.2022 р. зросте вартість харчування вихованців дошкільних навчальних закладів м. Черкаси

2021-11-10

Виконавчий комітет Черкаської міської ради проголосував за зростання вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів з 01.01.2022 р.

Рішення ухвалили сьогодні під час засідання виконкому.

Відповідно до проголосованого рішення ціна одного дня харчування для дітей віком до 4 років становитиме 40,72 грн, а для дітей від 6 до 7 років – 53,18 грн за день.

Востаннє вартість харчування переглядалася у 2019 році, тоді було встановлену ціну в 22,3 грн за порцію для дітей до 4 років і 33,95 для дітей від 4 до 6-7 років. Так ціна зросла на 82% для молодших дітей та на 55% для старших.

Пропорція фінансування залишається незмінною – 60% вартості харчування покриватимуть батьки, 40% – кошти місцевого бюджету. Також буде застосовуватися надбавка у 10% у літній період.

Безкоштовно в дошкільних навчальних закладах харчуватимуться:

діти-сироти;

діти, позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю;

діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

діти з малозабезпечених сімей;

діти, які зараховані у ДНЗ (групи) спеціального типу та у дошкільний навчальний заклад санаторного типу;

діти, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення ООС на територію Черкас.