Відбулося засідання ради дошкільного навчального закладу

2016-02-10

10.02.2016 р. відбулося засідання ради дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 41 «Дударик» Черкаської міської ради

1. Виконання ухвали попередніх засідань.
2.Про стан фінансово-господарської діяльності дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 41 «Дударик» Черкаської міської ради у 2015р., використання позабюджетних та бюджетних коштів.
3.Організація харчування дітей у дошкільному закладі.

УХВАЛИЛИ:

1. Заборонити збір коштів з батьків вихованців дошкільного навчального закладу для забезпечення видатків з поточного ремонту та утримання дошкільного закладу.
2. Організувати проведення анкетування батьків щодо додаткових спонсорських внесків на покращення харчування дітей у дошкільному закладі. До 18.02.2016 р.
3. Провести загальні батьківські збори з винесення на порядок денний питання
« Організація харчування дітей у дошкільному закладі з використанням додаткових спонсорських внесків батьків на покращення харчування дітей». До 25.02.2016 р.

Голова засідання Л.Г.Тябут

Голова ради закладу О.Ю.Шерстньова