• Ви знаходитесь тут:

Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 41 «Дударик» Черкаської міської ради – це /Files/images/SAM_4195.JPGзаклад дошкільної освіти для дітей віком від 2 до 6 (7) років, заснований у 1965 році, належить до міської комунальної власності. З серпня 2009 р. його очолює Тябут Любов Григорівна.

В ньому функціонує 10 груп, з них: 3 групи для дітей ясельного віку та 7 груп для дітей садового віку, в яких виховується більше 250 дошкільнят.

Режим роботи груп закладу: 8.00-18.00. В логопедичному пункті з дітьми, які мають порушення мовлення, працює учитель-логопед.

Вся діяльність закладу дошкільної освіти направлена на всебічний розвиток сучасної дитини та ефективну підготовку її до життя. Напрямок діяльності закладу - художньо-естетичний.

/Files/images/Спортивна зала ДНЗ №41_2052.JPGУ закладі створено прекрасні матеріально-технічні умови, кваліфіковані кадри забезпечують високий рівень інтелектуального, фізичного, емоційно-особистісного, художньо-естетичного розвитку дошкільників.

Комфортні, затишні групові приміщення оформлені за сучасним дизайном, обладнані чудовими меблями та наповнені улюбленими іграшками. Кожна група відображає свій стиль, неповторність, індивідуальність.

Метою закладу дошкільної освіти є створення безпечних умов для розвитку, виховання та навчання дітей, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я, орієнтація на оздоровчу психолого-педагогічну підготовку дітей до школи, підвищення фізичної та розумової працездатності, розроблення та втілення нових організаційно-педагогічних нетрадиційних форм і методів виховання та навчання (з урахуванням побажань батьків), залучення батьків до активної участі у освітньому процесі, впровадження в практичну роботу з дітьми розвивальних освітніх технологій, формування основ здорового способу життя.

/Files/images/3e04456329db.jpgНашими досягненнями є: якісна підготовка дітей до навчання в школі, результативна робота учителя-логопеда з дітьми, що мають порушення мовлення, безкоштовна гурткова робота, неодноразові перемоги в міських та обласних виставках наочно-дидактичних посібників та ігрового матеріалу.

Своїми напрацюваннями педагоги закладу діляться з слухачами курсів КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради".