Тиждень безпеки дорожнього руху у дошкільному закладі

2016-05-20

Дітей вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це іноді трапляються небезпечні для життя ситуації. З метою профілактики дитячого травматизму протягом 16 – 20 травня у дошкільному закладі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Діти мали змогу познайомитись з виставкою стінгазет та друкованих видань з безпеки на дорозі, яка була презентована у музичній залі. Було оформлено виставку дитячих малюнків. Цікаво пройшли різноманітні заходи, а саме: інформаційно-розважальна гра «Світлофор», гра «Азбука міста», конкурс на кращого знавця правил дорожнього руху, ігротека «Намалюй знаки». Вихователі провели індивідуальні та групові профілактичні бесіди з вихованцями щодо попередження випадків їх травмування на теми: «Обов’язки пішохода», «Основні правила поведінки дітей на вулиці, на дорозі», «Цифри та факти. Безпека на дорогах».

Перед літнім відпочинком дітям вкрай необхідно, ще раз нагадати правила безпечної поведінки на дорозі. Тому в кінці навчального року працівники патрульної поліції Марина Невмивака та Віталій Ващенко провели з вихованцями середніх та старших груп урок дорожньої грамоти і черговий раз нагадали, про необхідність дотримання Правил дорожнього руху.

/Files/images/IMG_20.jpg

На згадку про участь у заходах у дітей залишилися отримані знання та набутий досвід.

Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя!