День відчинених дверей

2023-02-09

08 лютого 2023 року у закладі відбувся День відчинених дверей «Є у Черкасах чудовий куточок, а зветься «Дударик» наш дитсадочок».

Програмою заходу було передбачено знайомство із системою харчування дітей, перегляд різних форм роботи з дітьми.

Завідувач Любов Тябут ознайомила батьків з документами по організації харчування у закладі дошкільної освіти, а потім влаштувала для них пізнавальну екскурсію на пральню та харчоблок, показала умови зберігання продуктів у коморі. Кухарі продемонстрували технологічний процес приготування страв.

Батьки мали можливість переконатися у правильності зберігання продуктів та умов їх приготування.

Цікавим для батьків був перегляд організації сніданку, обіду та вечері дошкільнят.

Батьки були приємно вражені проведенням занять, прогулянок, із задоволенням долучалися разом з малюками до виконання завдань.

/Files/images/Методкабінет.jpg

/Files/images/Пральня.jpgПриміщення пральні/Files/images/Харчоблок.jpgХарчоблок/Files/images/сніданок.jpgCніданок

/Files/images/фізкультура.jpgГрупи № 8 і № 9/Files/images/музичне.jpgМузичне заняття